Nasza oferta / Monitory bezszwowe

Monitory bezszwowe

Wynajem monitorów bezszwowych, monitorów plazmowych oraz LCD

W ofercie posiadamy bezszwowe monitory LCD, z których można budować ściany wizyjne typu Video Wall o wysokiej rozdzielczości , jak również monitory plazmowe oraz LCD.

Monitory bezszwowe

Do budowania ścian wykorzystujemy monitory NEC X461UNV o przekątnej 46”.
Monitory te stanowią ciekawą alternatywę dla ekranów projekcyjnych i wewnętrznych ekranów LED.

Na przykład w sytuacjach kiedy nie ma możliwości zastosowania technologii LED lub jest konieczność dodatkowego wzmocnienia przekazu wizualnego, możliwa jest wówczas realizacja usługi z zastosowaniem bezszwowych monitorów, czyli budowa ścian typu Video Wall.

Ściany wizyjne zbudowane w oparciu o bezszwowe ekrany dostępne w naszej firmie najczęściej mają format 16:9 i przekątną ekranu wynoszącą 92”, 138”, 184” lub 230”.

Możliwe jest również budowanie ścian wizyjnych o innych, standardowych i niestandardowych formatach lub też nieregularnych kształtach. Do budowania ścian wykorzystujemy karty DVI Daisy Chain oraz oryginalne mocowania NEC EasyFrame, które pozwalają na szybkie i bezproblemowe budowanie ścian wizyjnych.

Duże monitory plazmowe i LCD są chętnie wykorzystywane jako nośniki informacji i narzędzie promocji w czasie targów, wystaw i konferencji. Stosuje się je też jako elementy scenografii w czasie różnorodnych imprez.

Ekrany te charakteryzuje jasny i kontrastowy obraz, z tego względu mogą być wykorzystywane w bardzo jasnych miejscach.

Proponujemy Państwu wynajem następujących plazm i monitorów LCD:

Prawidłowa ekspozycja filmów, prezentacji, materiałów szkoleniowych czy reklamowych jest jednym z czynników decydujących o skuteczności i powodzeniu danego wydarzenia.

Nasze monitory zapewniają doskonałą jakość obrazu w pomieszczeniach o ograniczonym natężeniu światła słonecznego. Przykładem takich miejsc są sale konferencyjne, obiekty sportowe, hale targowe i koncertowe jak również różnego rodzaju imprezy o charakterze klubowym.

REALIZOWALIŚMY JUŻ
WIELE CIEKAWYCH EVENTÓW

Zobacz niektóre z nich ›

Projekt i realizacja fluid - agencja interaktywna