Nasza oferta / Projekcje panoramiczne

Projekcje panoramiczne

Firma MobilLED w ofercie swojej firmy posiada odpowiednie zaplecze techniczne do realizacji tego typu projekcji:

Wykorzystując ekrany panoramiczne mogą Państwo stosunkowo niedrogo zbudować ciekawą scenografię, która podniesie rangę organizowanego wydarzenia.

Projekcja panoramiczna polega na połączeniu kilku projektorów w taki sposób aby wyświetlały jeden spójny obraz, przy czym obszary łączenia pojedynczych obrazów są zupełnie niewidoczne. Na takim ekranie najczęściej stosujemy kilka warstw obrazu – spodnia warstwa to ogólne tło, które może być statyczne bądź animowane.

Na kolejnych warstwach rozmieszczamy w dowolny sposób okna z treścią – mogą to być filmy, prezentacje, przekazy live z kamery itp. Wszystkie elementy które są wyświetlane na ekranie mogą być dowolnie miksowane.

Warunkiem realizacji projekcji panoramicznej jest kontrola dostępu światła słonecznego bądź realizacja projekcji na otwartej przestrzeni ale tylko po zmroku. Tylko w takich warunkach projekcja panoramiczna stanowi atrakcyjną alternatywę dla ekranów LED.

W ofercie naszej firmy znajdziecie zarówno duże projektory instalacyjne, właściwie do projekcji wielkoformatowych jak i małe, przenośnie projektory przeznaczone do prezentacji dla kilku osób.

REALIZOWALIŚMY JUŻ
WIELE CIEKAWYCH EVENTÓW

Zobacz niektóre z nich ›

Projekt i realizacja fluid - agencja interaktywna